Rekrutacja 2016/2017

Szanowni Państwo!

Jest nam niezwykle miło, że jesteśmy z Państwem już kolejny rok. W tym czasie nieustannie staraliśmy się otaczać Wasze dzieci możliwie największą troską i sprawić, by odkrywanie świata było dla nich nie tylko przedszkolnym obowiązkiem, ale przede wszystkim przyjemnością. Taką samą jak codzienna zabawa z koleżankami i kolegami na "Wyspie Skarbów".

Szczególnie dumni jesteśmy, że codzienne zajęcia przedszkolaków z języka angielskiego już przynoszą widoczne efekty, nawet u najmłodszych wychowanków. Cieszy nas to szczególnie, kiedy dowiadujemy się o tym od Was - Rodziców.

Przedszkolaki znajomicie radzą sobie również na koncertach muzycznych, zajęciach plastycznych czy ceramicznych, gdzie ujawniają artystyczne talenty J. Olbrzymią radość sprawiają dzieciom inne okolicznościowe imprezy.

Odpowiadając na Państwa zapytania, informujemy, że rozpoczynamy nabór dzieci na przyszły rok przedszkolny. Możemy Państwa zapewnić, że nieustannie będziemy się starać, by zajęcia prowadzone na "Wyspie Skarbów" były jeszcze ciekawsze i sprawiały dzieciom jeszcze więcej radości. Miło jest nam poinformować Państwa, że nie będzie się to wiązało z podwyżką czesnego. Utrzymane zostały również rabaty dla rodzeństwa - drugie i kolejne dziecko zapisane na naszą "Wyspę Skarbów" otrzyma rabat w wysokości 50% czesnego.

Do końca kwietnia prowadzić będziemy wewnętrzną rekrutację. Po zakończeniu wewnętrznej rekrutacji wolne miejsca w grupach uzupełniać będziemy dziećmi spoza przedszkola z listy oczekujących.

Z poważaniem
"Wyspa Skarbów"

    Warsztaty Skutecznego Rodzica

    • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
    • Jak na takie wybuchy reagować?
    • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

    Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

    Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

    Zapraszamy na zajęcia w

    Szkole Rodzenia

    Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

    Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

    Realizujemy dwa bloki tematyczne:

    • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
    • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

    Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

    Kontakt
    605977496 lub 531074492

    © 2024 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com