Archiwum aktualności

kwiecień 2009

123
czwartek
30
kwietnia
2009
Robimy biało-czerwone flagi
Zbliża się Święto Flagi, więc dzieci robiły dziś w przedszkolu swoje biało-czerwone flagi. Nie były zbyt duże, ale dzieci szybko sprawdziły, że ich flagi będą trzepotały na wietrze :)
  środa
  29
  kwietnia
  2009
  Tadek Niejadek
  To przedstawienie podobało się nie tylko naszym przedszkolakom :) Zabawnie opowiedziana przez aktorów teatru "Narwal" historia Tadka Niejadka pokazała dzieciom, co się może stać, kiedy zamiast obiadków jemy tylko czekoladkę, cukierki i inne słodycze. Teraz każdy przedszkolak dobrze wie, że przy stole nie warto grymasić :)
  wtorek
  28
  kwietnia
  2009
  Nowa piosenka - "Majowe święto"
  Pod okiem Pani Ali, która zna (a w dodatku pięknie potrafi je zaśpiewać :) ) chyba wszystkie piosenki przedszkolne na świecie, maluszki uczyły się dziś nowej piosenki pt. "Majowe święto". Oto jej początek...

  "Dziś majowe mamy święto a więc z buzią uśmiechniętą wędrujemy w świat"

  poniedziałek
  27
  kwietnia
  2009
  Otwieramy nowy punkt przedszkolny!

  Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że niebawem otwieramy drugą "Wyspę Skarbów"! Nowy punkt żłobkowo-przedszkolny dla maluszków będzie się mieścił przy ulicy Kamieńskiego. Uroczyste otwarcie zaplanowaliśmy na 14 maja. Od wtorku (21.4) trwają zapisy do nowego punktu. Serdecznie zapraszamy!!!

  poniedziałek
  27
  kwietnia
  2009
  Przedstawienie "Tadek Niejadek"
  "Tadek Niejadek" to zabawna opowieść o chłopcu, który jedzenie traktował jako niemiły obowiązek. Przy stole ciągle tylko grymasił i wybrzydzał. Ale do czasu. Pewnego dnia wszystko się jednak zmienia, kiedy Tadek... O tym co przytrafiło się Tadkowi dowiecie się podczas przedstawienia, na które zapraszamy w środę (29 kwietnia). Początek godz. 9.30.
  123
  Wszystkie aktualności »

   Warsztaty Skutecznego Rodzica

   • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
   • Jak na takie wybuchy reagować?
   • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

   Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

   Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

   Zapraszamy na zajęcia w

   Szkole Rodzenia

   Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

   Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

   Realizujemy dwa bloki tematyczne:

   • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
   • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

   Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

   Kontakt
   605977496 lub 531074492

   Ostatnie wpisy
   Archiwum aktualności
   © 2024 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com