Archiwum aktualności

kwiecień 2014

123
środa
30
kwietnia
2014
Podróż po Polsce

Poszukiwacze rozpoczęli swą wędrówkę w Tatrach. Pomogli zaprzyjaźnionemu bacy odnaleźć i przeliczyć wszystkie zagubione owieczki. Następnie udali się do królewskiego grodu Kraka, by tam zająć się smokami i z biegiem Wisły wyruszyli do Warszawy. Wysłuchali legendy o Warsie i Sawie, poznawali zabytki stolicy. W Toruniu zatrzymali się, aby spróbować pierników i udali się nad morze, gdzie sprawdzili się w zawodach wędkarskich. Swoje wrażenia z podróży zamieścili w kolorowych albumach- będą przypominać przedszkolakom, jak wiele jest ciekawych miejsc, które warto odwiedzić.

  środa
  30
  kwietnia
  2014
  Regiony Polski

  Tropiciele poznają kolejne regiony Polski. Na dziś zaplanowali- na szczęście niegroźne, spotkanie ze smokiem na Wawelu. Wysłuchali hejnału z Mariackiej Wieży i zatańczyli krakowiaka. Stamtąd udali się do Poznania, by usłyszeć historię zadziornych koziołków. Sprawdzili, czy w Toruniu nadal pachnie piernikami, by w końcu odpocząć nad Bałtykiem.

  środa
  30
  kwietnia
  2014
  Kogut z podwórka

  Rozbitkowie zajrzeli dziś do zabudowań gospodarskich, by sprawdzić kto mieszka w oborze, a kogo można spotkać w kurniku. Pomogli zwierzęcym maluchom trafić do swoich mam oraz wykonali tęczowe kogutki. Będą przypominać dzieciom każdego ranka, że czas już do przedszkola!

  wtorek
  29
  kwietnia
  2014
  Wycieczka na lotnisko - Poszukiwacze

  Gdzie trzeba oddać na lotnisku bagaż, jak należy się zachowywać podczas konroli bezpieczeństwa, czy gdzie odpoczywają piloci po wylądowaniu samolotu - na takie pytania grupa "Poszukiwaczy" szukała odpowiedzi podczas wycieczki na lotnisko. Mieliśmy okazję zwiedzić wrocławski Port Lotniczy i to nawet takie zakamarki, gdzie na co dzień dostęp mają wyłącznie pracownicy lotniska. Jechaliśmy lotniskowym autobusem, widzieliśmy przeróżne pojazy obsługi, samoloty, a nawet ogromny wóz lotniskowej straży pożarnej:).

  wtorek
  29
  kwietnia
  2014
  Poznajemy Warszawę

  Tropiciele zwiedzili Warszawę- stolicę Polski. Dzieci podziwiały zabytki, wysłuchały legendy o Warsie i Sawie, zatańczyły warszawską poleczkę i odpoczęły w Łazienkach Królewskich. Wykonały też replikę Pałacu Kultury I Nauki- z trudem zmieściła się w przedszkolu :)

  123
  Wszystkie aktualności »

   Warsztaty Skutecznego Rodzica

   • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
   • Jak na takie wybuchy reagować?
   • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

   Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

   Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

   Zapraszamy na zajęcia w

   Szkole Rodzenia

   Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

   Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

   Realizujemy dwa bloki tematyczne:

   • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
   • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

   Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

   Kontakt
   605977496 lub 531074492

   Ostatnie wpisy
   Archiwum aktualności
   © 2024 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com