Archiwum aktualności

sierpień 2014

piątek
29
sierpnia
2014
Dzielne przedszkolaki

Nasze dzielne przedszkolaki wiedzą już doskonale, że w szatni zostawia się butki, ręcznik należy powiesić w łazience, a w kuchni powstają pyszne kanapki. Potrafią też dziarsko pokonać niejedną przeszkodę, jaką spotkają na swojej drodze. Warto więc chodzić do przedszkola, by razem z kolegami poznać smak prawdziwej przygody…

czwartek
28
sierpnia
2014
Bawimy się wspólnie

Dzieci przyprowadziły dziś na zajęcia swoje ulubione przytulanki, żeby pokazać im jak fajnie i przyjemnie jest w naszym przedszkolu. Przez cały dzień opiekowały się nimi, wirowały na kolorowej karuzeli i wesoło się bawiły.

środa
27
sierpnia
2014
Nasze zabawki

Gdzie jest miś ? Nie ma go na krzesełku, ani pod krzesełkiem, ani obok pani. Może schował się w pudełku ? Nasze najmłodsze przedszkolaki odnalazły sympatycznego pluszaka i zaprosiły misia do wspólnej zabawy. Dzieci odkrywały też przedszkolne skarby i dowiedziały się, że każda zabawka ma swoje miejsce.

wtorek
26
sierpnia
2014
Nasze przedszkole

Ciuch, ciuch, ciuch – koła w ruch !  Wyruszył wesoły pociąg z przedszkolakami. Maluszki zwiedziły dziś przedszkolne pomieszczenia  i dowiedziały się gdzie można zostawić buciki, umyć ręce, a gdzie wesoło się bawić. W przerwie podróży dzieci rozpakowały też słodką niespodziankę.

poniedziałek
25
sierpnia
2014
Poznajmy się

Nasze najmłodsze skarby po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola by rozpocząć swoją fascynującą przygodę na Wyspie Skabów. Dziś maluszki poznały swoje imiona i nawiązały pierwsze kontakty. Z zainteresowaniem zwiedzały wszystkie kąciki, śpiewając i bawiąc się wesoło.

Wszystkie aktualności »

  Warsztaty Skutecznego Rodzica

  • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
  • Jak na takie wybuchy reagować?
  • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

  Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

  Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

  Zapraszamy na zajęcia w

  Szkole Rodzenia

  Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

  Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

  Realizujemy dwa bloki tematyczne:

  • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
  • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

  Kontakt
  605977496 lub 531074492

  Ostatnie wpisy
  Archiwum aktualności
  © 2024 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com