Archiwum aktualności

maj 2012

123
czwartek
31
maja
2012
Wycieczka do Zoo

Lwy, antylopy, żubry, gekony, warany, krokodyle, węże, rybki, małpy, słonie, niedźwiadki, żyrafy, hipopotamy, sowy i wiele, wiele innych zwierząt zobaczyliśmy podczas fantastycznej wycieczki przedszkolaków z Kamieńskiego do Zoo...

Największy zachwyt wzbudziły jednak foczki, które w swoim basenie wyczyniały najróżniejsze pokazowe sztuczki. Czasami podpływały do dzieci bardzo, ale to bardzo blisko. To dopiero była frajda:).

czwartek
31
maja
2012
Zaczarowany świat dziecka

"Zdobywcy" mieli ćwiczenia poprawnej wymowy na podstwie wiersza "W wesołym misteczku", zabawę "Zamieniają się miejscami dzieci...", a potem stworzyli przy pomocy farbek wspaniały, zaczarowany świat dziecka!

czwartek
31
maja
2012
Układane zwierzęta

Po wizycie w Zoo "Poszukiwacze" rozmawiali jeszcze o spotkanych tam zwierzętach. Dzieci układały z puzzli obrazki ze zwierzątkami oraz robiły śliczne papierowe węże:).

środa
30
maja
2012
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

Festiwal TOPtrendy w Operze Leśnej w Sopocie to pikuś przy naszym Konkursie Piosenki Przedszkolnej organizowanym przez grupę "Piratów"! Na naszej scenie też pojawiali się znakomici wykonawcy (głównie duety) i śpiewali rewelacyjnie.

A jak przystało na prawdziwe gwiazdy estrady były również wyjątkowe przebrania. To dlatego właśnie "Piraci" zaprojektowali swoje koszulki! Po występie były oczywiście nagrody. Każdy dostał pamiątkowy dyplom:).

środa
30
maja
2012
Różowe okulary

Była rozmowa o prawach i obowiązkach dzieci, zabawa w złotą rybkę oraz podróż do... krainy dobrego humoru! Ale żeby tam się przenieść, trzeba było mieć specjalne różowe okulary, które "Poszukiwacze" przygotowali podczas zajęć plastycznych:).

123
Wszystkie aktualności »

  Warsztaty Skutecznego Rodzica

  • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
  • Jak na takie wybuchy reagować?
  • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

  Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

  Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

  Zapraszamy na zajęcia w

  Szkole Rodzenia

  Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

  Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

  Realizujemy dwa bloki tematyczne:

  • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
  • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

  Kontakt
  605977496 lub 531074492

  Ostatnie wpisy
  Archiwum aktualności
  © 2024 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com