Archiwum aktualności

grudzień 2015

123
środa
23
grudnia
2015

Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Państwa pomyślnością i szczęściem. Życzymy wszystkim najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia i niech spełniają się wszystkie nasze marzenia.

pracownicy „WYSPY SKARBÓW”

czwartek
17
grudnia
2015
Spotkanie Wigiline Podróżników

To już ten czas, kiedy zapali się na choince pierwsza lampka, a na niebie rozbłyśnie wyczekiwana gwiazda. Wszyscy zaczną sobie składać życzenia, a wzajemna miłość rozpromieni nasze twarze. Podróżnicy w podniosłym nastroju przygotowywali się na dzisiejsze spotkanie, a kiedy odwiedzili nas wszyscy goście – zaprezentowali jasełkową opowieść o Bożym Narodzeniu, pełną kolęd, aniołków i klimatu rodem z betlejemskiej szopy. Dziękujemy dzieciom za ich występ, a gościom za przybycie na to niezwykłe wydarzenie.

 

środa
16
grudnia
2015
Jak pachna i smakują Święta ?

Smak i zapach Bożego Narodzenia jest niesamowity. Każdemu z nas kojarzy się z pieczonymi ciastami, wypiekami, pysznymi pierożkami i barszczem na pięknie przystrojonym stole. Gdy jeszcze obok stoi ubrana choinka, to wszystko jest niezwykłe i magiczne. Podróżnicy sami postanowili stworzyć taki świąteczny klimat i przygotowali pyszne, pachnące ciasteczka. Dzieci są już specjalistami w swoim fachu i kontakt z urządzeniami kuchennymi nie sprawia im przeszkód. Ozdobione ciasteczka będą prezentem dla gości podczas ich wizyty na przedszkolnym przedstawieniu naszych przedszkolaków.

 

środa
16
grudnia
2015
Wigilijny stół

Rozbitkowie chcą się porządnie przygotować na zbliżające się Święta. Oprócz prezentów, choinki i i życzeń – potrzebne są szyk i elegancja, które w każdym domu zapewne się przydadzą. Trzeba mieć odpowiedni a wiedzę o ubiorze i sposobie przygotowania stołu do wieczerzy wigilijnej. Dzieci zapoznały się z tym wszystkim , a potem zaprosiły swoich najbliższych na niezwykłą opowieść o Bożym Narodzeniu. Wszystkim się ono podobało. Dziękujemy gościom za przybycie i wspólne kolędowanie z dziećmi.

środa
16
grudnia
2015
Pani Zima

Piraci to prawdziwi znawcy zimowej pogody. Potrafią odróżnić zmienność aury i zjawiska klimatyczne związane z najzimniejszą pora roku. To nic, że obecnie czujemy się ni to jesiennie, ni to wiosennie, ale już niedługo na pewno spadnie pierwszy śnieg. W końcu wszystkie dzieci uwielbiają zabawy na śniegu. Dzieci wykonały eż dzisiaj piękne choinkowe ozdoby.

123
Wszystkie aktualności »

  Warsztaty Skutecznego Rodzica

  • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
  • Jak na takie wybuchy reagować?
  • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

  Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

  Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

  Zapraszamy na zajęcia w

  Szkole Rodzenia

  Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

  Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

  Realizujemy dwa bloki tematyczne:

  • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
  • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

  Kontakt
  605977496 lub 531074492

  Ostatnie wpisy
  Archiwum aktualności
  © 2024 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com