Archiwum aktualności

maj 2013

123
środa
29
maja
2013
Tęcza z odbijanych dłoni

Do niezwykłej Krainy Zabawy przeniesli się dziś "Tropiciele". Dzieci robiły prezenty od serca dla swojego przyjaciela, próbowały spełnić marzenia u Złotej Rybki i zastanawiały się, po co są przytulanki.

Przedszkolaki brały udział w wyścigu po słodki upominek, a wizytę w Krainie Zabawy zakończyły grupową pracą, podczas której zrobiły kolorową tęczę z odbijanych w farbie dłoni:)

środa
29
maja
2013
Śladami Krzysztofa Kolumba

W swojej krainie dziecięcych marzeń grupa "Poszukiwaczy" ruszyła śladami Krzysztofa Kolumba:). Była zabawa w żeglującego żeglarza, ćwiczenie spostrzegawczości na obrazkach z nieznanego lądu, a następnie...

..."Poszukiwacze" znaleźli się w indiańskiej wiosce. Tam ruszyli na polowanie, szukali węży kształtując przy tym wyczucie ciała i przestrzeni. A na koniec dzieci robiły pamiątki z tej niezwykłej podróży:).

środa
29
maja
2013
Dzieci lubią najbardziej

"Podróżnicy" uczyli się na pamięć nowej wyliczanki, wypełniali swoje karty pracy, na podstawie wiersza rozmawiali o prawach dziecka i malowali to, co dzieci lubią najbardziej. Obrazek lodów nikogo nie powinien dziwić:)

wtorek
28
maja
2013
Wesołe baloniki

"Tropiciele" rozmawiali o tym, kiedy dzieci są szczęśliwe. Potem bawili się przy piosence ladaba oraz rysowali według instrukcji swój własny portret.

Przedszkolaki miały również warsztaty ceramiczne z Panią Elą, a do tego jeszcze przygotowały fantastyczne wesołe baloniki:).

wtorek
28
maja
2013
Niezbędnik małego czarodzieja

"Poszukiwacze" tym razem zamienili się w czarodziejów! To dlatego mieli zabawy z magicznymi pojazdami, bawili się w małych iluzjonistów czy też w zaczarowaną... nogę. Przedszkolaki poznawały piosenkę "Dziecięce marzenia", a na zajęciach plastycznych przygotowały niezbędnik małego czarodzieja - magiczne zwierciadło oraz różdżkę do czarowania:).

123
Wszystkie aktualności »

  Warsztaty Skutecznego Rodzica

  • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
  • Jak na takie wybuchy reagować?
  • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

  Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

  Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

  Zapraszamy na zajęcia w

  Szkole Rodzenia

  Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

  Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

  Realizujemy dwa bloki tematyczne:

  • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
  • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

  Kontakt
  605977496 lub 531074492

  Ostatnie wpisy
  Archiwum aktualności
  © 2024 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com