Archiwum aktualności

sierpień 2011

12
środa
31
sierpnia
2011
NASZ PROJEKT: Wszyscy na start...

Dzisiaj nasze przedszkolne maluszki były w przedszkolu jeszcze z rodzicami na dniach adaptacyjnych. W ramach naszego projektu "Wszyscy na start..." m.in. szykowały lornetki, które są atrybutem "Poszukiwaczy" (bo tak nazywa się grupa 3-latków). Ale już jutro dzielne przedszkolaki zostaną na dłużej w przedszkolu :).

wtorek
30
sierpnia
2011
NASZ PROJEKT: Wszyscy na start

Dni adaptacyjne dla grupy 3-latków, realizowane w ramach naszego projektu "Wszyscy na start..." już przynosza efekt :). Dzieci chętnie biorą udział w zajęciach oraz zabawach. We wrześniu przedszkole nie będzie już dla nich zupełnie nowym miejscem :).

wtorek
30
sierpnia
2011
Otwieramy o 6.30 :)

Drodzy Rodzice! Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, informujemy, że od poniedziałku 5 września zarówno żłobek, jak i obie placówki przedszkolne "Wyspy Skarbów" pracować będą od godziny 6.30 do 17.00. 

poniedziałek
29
sierpnia
2011
NASZ PROJEKT: Wszyscy na start...

Wrzesień tuż, tuż, więc to najlepsza pora, by zacząć dni adaptacyjne dla nowych przedszkolaków. Nowa grupa trzylatków już od poniedziałku poznaje przedszkole, Panie wychowawczynie i kolegów. To wszystko dzieci realizują w ramach naszego projektu "Wszyscy na start, czyli idziemy do przedszkola" (dostępny na stronie lub w przedszkolnej szatni) przygotowanego przez Panie z grupy 3-latków: Izabelę Dutkiewicz oraz Iwonę Janusz :).

wtorek
23
sierpnia
2011
Zajęcia na Poświęckiej

To już koniec remontów i przerwy wakacyjnej :). Od poniedziałku (29.8) "Odkrywcy" oraz "Piętaszki" rozpoczynają zajęcia w placówce przy ulicy Poświęckiej.

12
Wszystkie aktualności »

  Warsztaty Skutecznego Rodzica

  • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
  • Jak na takie wybuchy reagować?
  • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

  Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

  Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

  Zapraszamy na zajęcia w

  Szkole Rodzenia

  Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

  Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

  Realizujemy dwa bloki tematyczne:

  • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
  • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

  Kontakt
  605977496 lub 531074492

  Ostatnie wpisy
  Archiwum aktualności
  © 2024 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com