Archiwum aktualności

czerwiec 2017

123
środa
21
czerwca
2017
Gdzie pojedziemy na wakacje ?

Podróżnicy to eksperci w dziedzinie wycieczek i podróży. Dzieci mają już pewne plany na najbliższe miesiące i wiedzą gdzie spędzą czas odpoczynku z rodzicami, rodziną i znajomymi. Piękno letniej przyrody pozwala na nadmorskie plażowania, górskie wyprawy, czy zwariowane rejsy. Ciekawe jakie skarby przywiozą z tych wypraw przedszkolaki ? Przyda im się na pewno do tego specjalnie pudełko wykonane właśnie do przechowywania takich pamiątek.

środa
21
czerwca
2017
Mamy lato, co wy na to ?

Czy Wy wiecie, czy nie wiecie – ale dziś najdłuższy dzień w roku ! Z czym kojarzy nam się lato i dlaczego słoneczne promyki potrafią przypiekać przez cały dzień ? Marynarze szukali dzisiaj najbardziej charakterystycznych symboli lata i prezentowali je kolegom w formie zagadek. W sumie każdy z nas ma chyba swoje własne skojarzenia z wakacjami i to one budują nam obraz niezwykłej i sielskiej kanikuły.

wtorek
20
czerwca
2017
Wakacyjne rady

Na wakacyjnych szlakach musi stosować się do kilku bardzo ważnych zasad: Bo najważniejsze jest przecież bezpieczeństwo. Przedszkolaki rozmawiały dziś o tym jak unikać udaru słonecznego, co może być niebezpieczne w nieumytych owocach  i dlaczego zawsze trzeba słuchać swoich opiekunów będąc w obcym miejscu. Jeśli będziemy postępować zgodnie z przyjętymi zasadami – wakacje będą dla każdego z nas wspaniałą przygodą.

poniedziałek
19
czerwca
2017
Wakacyjne wędrówki

To niezwykłe, że latem można podróżować w różne miejsca, zwiedzać i rozkoszować się urokami wakacji. Wystarczy tylko wszystko dobrze zaplanować, spakować swój plecak, przygotować kanapki – i w drogę ! Dokąd poniosą nas tym razem przyjazne wiatry ? Przedszkolaki odwiedzą zapewne swoich najbliższych, a potem nad morze, w góry i nad jeziora – bo wszędzie może być pięknie !

poniedziałek
19
czerwca
2017
Nie oceniamy po wyglądzie

Czy mały pisklak może wyrosnąć kiedyś na wspaniałego ptaka ? Czy Ziemia się kręci i czy lody koniecznie muszą być takie zimne ? Wydaje się , że znamy odpowiedzi na takie pytania. Natomiast nie wszystko wydaje się takie jak je z pozoru widzimy – dlatego warto zgłębiać wiedzę i dochodzić do prawdy – nawet jeśli jest to czasem nużące i długotrwałe. Przedszkolaki lubią zadania i zagadki, z którymi zmagają się nawet na progu wakacji.

123
Wszystkie aktualności »

  Warsztaty Skutecznego Rodzica

  • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
  • Jak na takie wybuchy reagować?
  • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

  Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

  Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

  Zapraszamy na zajęcia w

  Szkole Rodzenia

  Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

  Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

  Realizujemy dwa bloki tematyczne:

  • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
  • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

  Kontakt
  605977496 lub 531074492

  Ostatnie wpisy
  Archiwum aktualności
  © 2024 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com