Archiwum aktualności

wrzesień 2013

123
poniedziałek
30
września
2013
Wesołe minki

Grupa "Tropicieli" rozmawia w tym tygodniu o emocjach. Przedszkolaki starały się określić emocje i odbyły podróż do krainy złości, radości oraz smutku. Była też zabawa w wesołe minki i gra memory. Z okazji swojego święta wszyscy chłopcy otrzymali od dziewczyn miłe niespodzianki:).

poniedziałek
30
września
2013
Skarby jesieni

Grupa najmłodszych przedszkolaków zajmuje się skarbami jesieni. "Rozbitkowie" dopasowywali do siebie owoce, poznawały piosenkę o tańcującej jesieni, a na koniec przygotowały śliczną pracę grupową właśnie z darów obecnej pory roku:).

poniedziałek
30
września
2013
Bystre oko Poszukiwacza

„Poszukiwacze” pospieszyli dziś z pomocą zagubionym kotkom, które ze strachu schroniły się na plecach przedszkolaków. Jak na prawdziwych detektywów przystało, zbudowali sieć podejrzeń, by kotki bezpiecznie odnalazły swoje rodzinki. Wprawne oko Poszukiwacza zauważy też, że choć pewne cechy mamy wspólne, to jednak się różnimy. Dzieci portretowały więc kolegów zgodnie z regułami gry. Nie lada sztuką jest odgadnąć, kto jest na portrecie…

Serdeczne życzenia złożyliśmy Mai i Kubie, którzy świętowali piąte urodziny. Dziewczynki nie zapomniały także o swoich kolegach w dniu ich święta.

 

 

piątek
27
września
2013
Ludziki z warzyw

"Tropiciele" bawili się w sklep z warzywami, liczyli warzywa, uzupełniali swoje karty pracy, a na koniec robili jeszcze fantastyczne ludziki z warzyw:).

piątek
27
września
2013
Nasz region: Oborniki Śląskie

W ramach projektu Nasz Region "Poszukiwacze" poznawali Oborniki Śląskie, miasteczko położone niedaleko stolicy Dolnego Śląska, a nazwywane często zielonymi płucami Wrocławia. To właśnie tam są m.in. zakłady cukiernicze robiące przepyszne ciastka oraz ptasie mleczko:).

123
Wszystkie aktualności »

  Warsztaty Skutecznego Rodzica

  • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
  • Jak na takie wybuchy reagować?
  • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

  Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

  Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

  Zapraszamy na zajęcia w

  Szkole Rodzenia

  Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

  Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

  Realizujemy dwa bloki tematyczne:

  • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
  • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

  Kontakt
  605977496 lub 531074492

  Ostatnie wpisy
  Archiwum aktualności
  © 2024 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com