Archiwum aktualności

czerwiec 2010

12
czwartek
17
czerwca
2010
Wycieczka do Zoo

Przedszkolaki z "Wyspy Skarbów" pojechały dziś na wycieczkę do Zoo, gdzie mieliśmy lekcję o zwierzętach żyjących na sawannie. Pani z ogrodu zoologicznego opowiedziała naszym dzieciom wiele ciekawostek o zwyczajach lwów, antylop, żyraf i wielu innych zwierząt.

Można się było dowiedzieć, że żyrafa ma serce wielkości dziecka... Najbardziej podobała się dzieciom rodzina lwów oraz strusie, które jakby specjalnie dla przedszkolaków zaprezentowały wspaniały taniec. Ciekawie było również w dziecińcu, gdzie każdy mógł dotknąć małą kozę, albo zobaczyć śliczniutkie króliczki. Wycieczka naprawdę sie udała :)

poniedziałek
14
czerwca
2010
Urodziny Marysi

Marysia z grupy "Odkrywców" przyniosła do przedszkola słodziutkie cukiereczki. To z okazji urodzin, które obchodziła. Wszyscy śpiewaliśmy naszej koleżance "sto lat" i składaliśmy jej najserdeczniejsze życzenia :).

czwartek
10
czerwca
2010
Przedszkolna olimpiada

To dopiero była rywalizacja! Skok w dal, rzuty do celu, strącanie kręgli, robienie przysiadów, czy wreszcie biegi - to konkurencje rozgrywane podczas naszej pierwszej olimpiady "Wyspy Skarbów". Grupa "Odkrywców" spisała się w niej znakomicie.

Podczas naszych olimpijskich zmagań najważniejsze było zwłaszcza uczestnictwo. Dlatego nie było wygranych i przegranych. Wszyscy zasłużyli na olbrzymie słowa uznania. Dlatego po zawodach przedszkolaki odebrały medale oraz pamiątkowe dyplomy. No i dla takich dzielntych sportowców były również słodkie nagrody...

środa
9
czerwca
2010
Sportowe trofea

Grupa "Odkrywców" poznawała dziś sportowe trofea. Dzieci oglądały różne puchary otrzymywane za zwycięstwa oraz medale - złote, srebrne oraz brązowe. I co ciekawe były w tym również medalowe krążki naszej Pani Magdy, która swojego czasu była bardzo obiecującą pływaczką! Teraz dzieci przygotują projekt własnego medalu :)

środa
9
czerwca
2010
Ceramika - robimy zwierzątka

Tradycyjnie już w "brudną środę" przyszła na zajęcia ceramiczne z przedszkolakami Pani Ela. Tym razem dzieci lepiły z gliny wspaniałe zwierzątka - tygrysy, słonie, smoki, żyrafy, a nawet pojawił się goryl...

12
Wszystkie aktualności »

  Warsztaty Skutecznego Rodzica

  • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
  • Jak na takie wybuchy reagować?
  • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

  Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

  Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

  Zapraszamy na zajęcia w

  Szkole Rodzenia

  Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

  Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

  Realizujemy dwa bloki tematyczne:

  • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
  • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

  Kontakt
  605977496 lub 531074492

  Ostatnie wpisy
  Archiwum aktualności
  © 2024 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com