Archiwum aktualności

czerwiec 2011

123
czwartek
30
czerwca
2011
NASZ PROJEKT: Sportowe wyzwania

Podczas realizacji projektu "Sportowe wyzwania" nie mogło zabraknąć spotkania z prawdziwym sportowcem. I taki właśnie sportowiec odwiedził grupę "Odkwyców"!

Na "Wyspie Skarbów" gościliśmy Pana Macieja Mortę (prywatnie brata Pani Magdy), który jest bardzo uzdolnionym piłkarzem ręcznym wrocławskiego Śląska. Nasz gość opowiadał dzieciom, jak ciężko trzeba trenować, żeby odnosić sukcesy.

Pan Maciej chętnie odpowiadał na wszystkie pytania dzieci, pokazywał prawdziwe piłki ze swojej dyscypliny sportu, jak również zdobyte medale. Uczył też przedszkolaki rzucania na barmkę. I trzeba przyznać, że nieźle to naszym dzieciom wychodziło!

Ale to nie był jeszcze koniec atrakcji. "Odkrywcy" mogli podziwiać również trofea wywalczone przez Panią Paulinę (siostrę Pani Justyny) na pomoście, bowiem Pani Paulina podnosi ciężary :).

środa
29
czerwca
2011
Malowanie Piratów

Morskie obrazki, czyli grupa "Piratów" w akcji z farbami. To efekt pracy naszych przedszkolaków :).

środa
29
czerwca
2011
NASZ PROJEKT: Sportowe wyzwania

Podczas kolejnego dnia "Sportowych wyzwań" grupa "Odkrywców" poznawała sporty drużynowe. Przedszkolaki miały w grupach zabawy ruchowe, rywalizowały na "drużynowe okrzyki" i również drużynowo szykowały wielki sportowy transparent :). Ale chyba największą frajdę sprawiły dzieciom wyścigi rzędów, gdzie trzeba było pokonywać tor przeszkód :).

wtorek
28
czerwca
2011
Ulubiona bajka

Grupa "Piętaszków" nie tylko rozmawia, ale również prezentuje na kartkach sceny ze swoich ulubionych bajek i programów telewizyjnych :).

wtorek
28
czerwca
2011
NASZ PROJEKT: Sportowe wyzwania

Realizująca projekt "Sportowe wyzwania" grupa "Odkrywców" już nawet polubiła poranną gimnastykę smyka :). Ale przedszkolaki poznawały również "dziwne" dyscypliny sportowe i to w ciekawy sposób, bowiem układały puzzle z obrazkami tych sportów. Następnie było porównywanie wielkości oraz ciężaru piłek i ćwiczenia gimastyczne właśnie z piłkami :).

123
Wszystkie aktualności »

  Warsztaty Skutecznego Rodzica

  • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
  • Jak na takie wybuchy reagować?
  • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

  Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

  Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

  Zapraszamy na zajęcia w

  Szkole Rodzenia

  Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

  Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

  Realizujemy dwa bloki tematyczne:

  • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
  • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

  Kontakt
  605977496 lub 531074492

  Ostatnie wpisy
  Archiwum aktualności
  © 2024 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com