Archiwum aktualności

maj 2014

123
piątek
30
maja
2014
Rodzinne zagadki

Poszukiwacze rozwiązywali dzisiaj rodzinne zagadki. Przedszkolaki rozmawiały również o tym, dlaczego warto słuchać swoich rodziców. Dzieci grupowały obrazki, tworząc rodziny, szukały zagubionego rodzeństwa i uruchamiając wyobraźnię, przedstawiały siebie jako kwiat, przedmiot lub zwierzątko. Wszystkiego najlepszego, mnóstwa radości i szczęścia życzymy Klarze w dniu jej szóstych urodzin!

piątek
30
maja
2014
Uśmiech dziecka

Przedszkolaki z grupy Rozbitków świętowały zbliżający się Dzień Dziecka. Były więc wesołe gry i zabawy integracyjne oraz balonowy taniec. Dzieci opowiadały o sobie i pokazywały, kim chciałyby być. Kolorowały wesołe obrazki i ćwiczyły malutkie rączki rysując po śladach. To był dzień, w którym wszystkie buzie były uśmiechnięte.

czwartek
29
maja
2014
Nasi bliscy

Poszukiwacze opowiadali dziś o swoich najbliższych-rodzicach i rodzeństwie. Jak mają na imię, czym się interesują, jakie mają ulubione sposoby na spędzanie wolnego czasu. Układali też patyczkowe kalendarze, przeliczali dni i miesiące. Zagrali w trzy pytania, opowiadali rodzinne żarciki i narysowali pamiątkowe obrazki dla rodziców.

czwartek
29
maja
2014
Powinniśmy słuchać rodziców

Na dzisiejszych zajęciach, Tropiciele zastanawiali się, czy zawsze trzeba słuchać rodziców i dlaczego. Wysłuchali też opowiadania o przygodach nie zawsze grzecznej Beatki i ocenili postępowanie dziewczynki. Policzyli słowa w zdaniach, narysowali kolorowe kwiatki i wykonali z plastikowych zakrętek piękne kartki dla rodziców.

środa
28
maja
2014
Nasi kochani rodzice !

Z tatą można się świetnie bawić, pokonywać różne przeszkody i uprawiać sporty. Poszukiwacze tworzyli dziś rodzinki, tańczyli na gazetach i przeliczali krawaty swojego taty. Dla kochanych rodziców przedszkolaki przygotowały wiersze, piosenki, tańce i własnoręcznie wykonane upominki. Swoje święto obchodził dziś także Tymon, któremu życzymy spełnienia dziecięcych marzeń o wspaniałych przygodach i pasjonujących podróżach.

123
Wszystkie aktualności »

  Warsztaty Skutecznego Rodzica

  • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
  • Jak na takie wybuchy reagować?
  • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

  Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

  Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

  Zapraszamy na zajęcia w

  Szkole Rodzenia

  Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

  Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

  Realizujemy dwa bloki tematyczne:

  • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
  • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

  Kontakt
  605977496 lub 531074492

  Ostatnie wpisy
  Archiwum aktualności
  © 2024 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com