Archiwum aktualności

styczeń 2011

123
poniedziałek
31
stycznia
2011
Zakładki do książki

Kto jest najlepszym przyjacielem? Może nim być kolega, może być koleżanka, zwierzątko, ale może być również... książka i o tym właśnie rozmawiają przedszkolaki z grupy "Piętaszków". Dzieci wykonały nawet śliczne zakładki do książek z użyciem kawałków włóczki :).

poniedziałek
31
stycznia
2011
Papierowi narciarze

"Odkrywcy" w tym tygodniu zajmują się tematem "zdrowie naszym skarbem". Dzieci rozmawiały o tym, co jest potrzebne dla zdrowia. A wiadomo, że niezbędny jest ruch na świeżym powietrzu. Przedszkolaki poznawały także różne sporty zimowe i zrobiły papierowego narciarza :).

piątek
28
stycznia
2011
Dzień Babci i Dziadka "Odkrywców"

Grupa "Odkrywców" przygotowała z okazji Dnia Babci i Dziadka nie tylko fantastyczne wierszyki i piosenki. Przedszkolaki miały dla swoich babci wspaniały niespodzianki. A z babcią i dziadkiem można było nawet zatańczyć "Białego walczyka" :).

piątek
28
stycznia
2011
Krasnal Sportek

W ramach projektu o Wrocławiu grupa "Piętaszków" poznała nowego mieszkańca czarodziejskiego miasta krasnali. To Sportek, który znakomicie odbija piłkę. Widać to na wspólnej pracy, która wykonały nasze przedszkolaki :)

piątek
28
stycznia
2011
Ptasia stołówka

"Lata ptaszek po ulicy, szuka sobie ziarn pszenicy. A tu ziarnek ani śladu, będzie ptaszek bez obiadu" - to wierszyk grupy "Piratów", która dla swoich ptaszków przygotowała wspaniałą ptasią stołówkę. W niej ziarenek na pewno nie zabraknie :)

123
Wszystkie aktualności »

  Warsztaty Skutecznego Rodzica

  • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
  • Jak na takie wybuchy reagować?
  • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

  Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

  Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

  Zapraszamy na zajęcia w

  Szkole Rodzenia

  Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

  Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

  Realizujemy dwa bloki tematyczne:

  • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
  • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

  Kontakt
  605977496 lub 531074492

  Ostatnie wpisy
  Archiwum aktualności
  © 2024 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com