Archiwum aktualności

styczeń 2013

123
czwartek
31
stycznia
2013
Guzikowy Król

"Tropiciele" urządzili sobie wyprawę do guzikowej krainy:). Udali się tam... Guzikolotem! Dzieci rozwiązywały zabawy matematyczne, miały taniec guzików, a podczas tej niezwykłej wyprawy nawet spotkały Guzikowego Króla. Nic zatem dziwnego, że w swojej pracy plastycznej "Tropiciele" też wykorzystali guziki:).

czwartek
31
stycznia
2013
Muchomorki z pomidorka i talerz zdrowia

Grupa "Poszukiwaczy" robiła piramidę zdrowego żywiania i słuchała baśni o Cukrowej Czarownicy, by zwrócić uwagę, że jedzenie zbyt dużej ilości słodyczy może szkodzić zdrowiu...

Dzieci wiedzą, że lepiej jeść owoce i warzywa. Dlatego na drugie śniadanie zrobiły muchomorki z pomidorków i jajek! A opórcz tego była jeszcze praca plastyczna i robienie "zdrowych" talerzyków:).

czwartek
31
stycznia
2013
Kanapeczki na deseczkach

"Podróżnicy" brali udział w kuchennych rewolucjach i na chrupkim pieczywie samodzielnie przygotowywali sobie fantazyjne kanapeczki! Wychodziły z tego czasami bardzo fajne roboty czy stworki:). Zerówkowicze mieli też zabawę matematyczną z gotowaniem zupy, zagadki tematyczne i odwiedziny w naszej przedszkolnej kuchni:).

środa
30
stycznia
2013
Ulubiona dyscyplina sportowa

Wprowadzeniem do zajęć "Poszukiwaczy" był wierszyk o rodzinnej gimnastyce i rozważania co daje nam ruch i jak ważne są zabawy na świeżym powietrzu:).

Potem przedszkolaki przystapiły do mini zawodów sportowych, oglądały teatrzyk cieni i malowały farbami swoją ulubioną dyscyplinę sportową:).

środa
30
stycznia
2013
Ślady w Krainie Pani Zimy

"Tropiciele" w magiczny sposób przeszli do Krainy Pani Zimy, gdzie zaczęli tropić ślady róznych zwierzątek. Znaleźli ślady sarenki, zajączka, ptaszków a nawet niedźwiedzia! Przedszkolaki zrobiły też wspólną pracę, na której znalazły się ślady "Tropicieli":).

123
Wszystkie aktualności »

  Warsztaty Skutecznego Rodzica

  • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
  • Jak na takie wybuchy reagować?
  • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

  Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

  Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

  Zapraszamy na zajęcia w

  Szkole Rodzenia

  Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

  Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

  Realizujemy dwa bloki tematyczne:

  • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
  • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

  Kontakt
  605977496 lub 531074492

  Ostatnie wpisy
  Archiwum aktualności
  © 2024 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com